HAKKIMIZDA

AB Vizyonu

Enerjik, heyecanlı ve dinamik ekibimizle müşteri odaklı olmak en temel önceliğimizdir. Bu öncelik bakış açısıyla danışmanlık sektöründe rafine bilginin gücü ve zengin hayal gücü uygulamalarıyla müşterileri için daima “öncü” bir kurum olmak ve performansıyla da sektörüne “örnek” olmaktır.

AB Misyonu

• Marka gücü ve marka etkisinin özünde daima “kalite kavramıyla” bilinmek, anılmak ve bu konuda ürün ve hizmet üretiminde “kalite” dendiğinde tavizsiz yaklaşımlarıyla parmakla gösterilmek
• Gerçekleştirdiği danışmanlık hizmetlerinde güncel-cesur liderlik uygulamlarını, ilkeli yönetimi ve etik değerleri hem kendisi hem de müşterileri nezdinde kültürel olarak hayata geçiren bir kurum olmak
• Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin ekonomik ve sosyal gelişimini sürekli kılmak için, hep destek olmak, güç vermek ve sürekli öğrenmeyi teşvikle, değişimi yönlendirmek,
• Danışmanlık inancı içinde, hem bireysel hem kurumsal düzeyde daima pozitif değişimlere öncü olmak

AB Hakkımızda

Marka hikayemizin özü “daha iyi mümkündür” yolculuğudur. Bu yolculuğun hiç bitmeyeceğini bilerek yola çıktık. Bu yolculuğun gereğine inanarak yola çıktık. Bizi bu yolculukta heyecanlandıran “yeni öğreneceklerimiz”in hayali ve “yeni gözlerle yeni trendleri her kuruma özel büyük resmin içine kurum ihtiyacına göre yeniden yerleştirebilmek hazzı ve zevki idi.

Şu an yoldayız. Bu uzun mükemmelleşme yolculuğunda bizi yol arkadaşı olarak kabul eden, bizi seven ve en önemlisi de bize güvenenlerin güven sorumluluğunu taşıyarak ilerliyoruz.
– Sürekli iyileştirme hedefimizdir ve bu alanda yapılan çalışmaları destekleriz.

- Çalışanların memnuniyetini, motivasyonunu ve verimliliğini arttırmak için, ihtiyaçlara ve çalışanların gelişimine yönelik eğitimler organize ederiz, onların mutluluğu için uygun çalışma ortamları sağlarız, yasal hak ve özgürlüklerini eşit bir şekilde teslim ederiz.

– Sürekli ve yaşanabilir çevre için, kurum olarak üzerimize düşen görevleri yerine getirmek için çaba gösteririz.

- Kurumumuzda oluşturulmuş, çevre ve insan faktörleri başta olmak üzere, hedef stratejilerimizi, kurumsal kültürümüzü herkesle paylaşmak için zaman ve enerji harcarız.

– Daha iyinin, daha güzelin, daha kaliteli olanın arayışı içindeyiz. Bu yolculukta keşfettiğimiz değer ve bilgisel hazineleri marka algımız, kurum kültürümüz ve iş yapma kalite standartlarımız olarak tüm müşterilerimizle en etkin şekilde paylaşırız.

-Ortak gelecekteki mutluluğa güven temelinde birlikte alınacak yolla beraber en hızlı şekilde ulaşılacağına inanıyoruz.

AB Temel Değerleri

• Yenilikçiyiz.
Müşterilerimize daima yeni olanı sunmayı, sektörde yenilikçi bir marka olmayı ve kendini sürekli yenileyerek yeni kalmayı bir değer olarak, hedef alırız.
• Etkin Müşteri hizmeti “işimizin özüdür.”
Müşterimizin varlığı ve bizi tercihi en büyük mutluluğumuzdur. Onu işimizin tam merkezine koyarız.
• Kaliteliyiz.
Kalite, markamızın kalbi ve hayat görüşümüzdür. Kaliteli olmanın müşterilerimiz ve toplum dahil herkese kazandırdığını bilir, her zaman bu güçlü kavram etrafında kenetleriz.
• Olumluyuz.
Hayata daima olumlu açılardan ve enerjik bakar, iyimserliğimizin gücünü müşterilerimizle paylaşırız.
• Her işte bir ve beraberiz.
Yöneticimizle, çalışanımızla, gücümüzü bir ve birlik olmaktan alır, konuşarak ve danışarak iş yapmanın hazzını işimizin her sürecinde yürekten duyumsarız.
• Paylaşımcıyız.
Hayatı, sevgiyi, bilgiyi, dostluğu ve zor zamanları paylaşırız. Biliriz ki paylaştıkça gücümüz ve güzellikler büyür, zorluklar ve engeller yok olur.
• “Sürekli Öğrenmek” öz sermayemizdir.
Bu sermayeyi özenle büyütür, korur, yatırım yapar ve geliştiririz. Biliriz ve yürekten inanırız. Bilgi güçtür. Hayalgücü rekabetimizde eşiktir. İletişim başarılı olmada ve zirve hedefimizde her şeydir.
• Sosyal sorumluluklarımızın bilincindeyiz.
Gelecekten umutluyuz. Umutla iş yapar, toplumca “güzel olan” güzel bulunan tüm değerlere maddi ve manevi destekler veririz. Sosyal sorumluluklarımızın farındayız.