A&B KİMDİR?

Kendisi geliştikçe, kurumların ve toplumların gelişeceğine, değişeceğine  inanan insanların buluşma noktasıdır. İnsanların, markaların ve kurumların  ilerleme yolculuğunda rahatlıkla güvenebileceği bir pusuladır. Aynı zamanda,  bireysel ve yönetsel alışkanlıklara bakmasını, böylelikle farkındalığa varmasını  sağlayan güçlü bir aynadır.

Potansiyeli adım adım performansa taşımak, olumlu, anlamlı ve kalıcı bir etki  yaratmak derdinde olan deneyimli bir dönüm noktasıdır. Sorularla  yanıtları, hayallerle gerçekleri doğru noktalarda buluşturmaya cesaretle inanan  bir tutku yuvasıdır.

A&B*: Architect + Behavior yani davranışın inşasını tırnak içine almanın umut ve  cesaret dolu bir kısaltmasıdır, temel mottosu ‘insanları bir arada tutmaktır’. Agile prensiblerini benimsemiş, stratejik yönetim temel karmasında kurumlara ve insanlara ‘inovasyon’ katmayı amaçlayan, kendisi de bu yolda İş Mutasyonları üreten ‘sürdürülebilir mükemmellik’ tutkulusu ve öncüsüdür. Yönetsel cesaretin, duygusal ve kurumsal  faydaya yenilikçi bir ruh ve adanmışlıkla yansımasıdır.

Bireylerden kurumlara doğru değişim ve gelişim, güçlü sorular sorarak  başlıyor, A&B Danışmanlık da böyle bir yolculukta sizinle yol arkadaşlığı  yapmak adına şimdiden hem heyecanlı hem de tutkulu hissediyor.